Koçluk Hizmetlerim

You are here:

Helping to start a business

Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Donec sed neque sed neque ac dui lobortis aliquam ac dui lobortis aliquam.
Start business now

Tax advisory & filing

Dolor glavrida - lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper sed neque ac dui lobortis aliquam mattis.
Save money on taxes

Monthly bookkeeping

Luctus sed neque ac dui lobortis aliquam nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus? Donec sed neque ac dui lobortis aliquam dolor glavrida amet.
Organise everything

Payroll services

Lorem ipsum dsed neque ac dui lobortis aliquam olor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.
Make payroll easier

Wealth management

Dolor glavrida - lorem ipsum dolor sit amet, consectet. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper sed neque ac dui lobortis aliquam mattis.
Start earning more
Bütünsel Yaşam Koçluğu
Bütünsel Yaşam Koçluğu

Bireylerin yaşamlarını daha sağlıklı, mutlu ve dengeli bir şekilde sürdürebilmelerine yardımcı olan bütünsel yaşam koçluğu, kişinin yaşamının farklı alanlarını bir araya getirerek tam bir yaşam deneyimi oluşturmayı amaçlar.

Detaylar
Yönetici & Lider Koçluğu
Yönetici & Lider Koçluğu

Yönetici & lider koçluğu, temel olarak yönetici ve liderlerin ihtiyaç duyduğu yetkinliklere ilişkin davranışsal beceri kazandırmaya ve potansiyelini ortaya çıkarmaya yöneliktir.

Detaylar
Sistemik Takım Koçluğu
Sistemik Takım Koçluğu

Sistemik Takım Koçluğu, koçluk yaklaşımıyla takımların ortak hedeflerine ulaşmalarını sağlamak ve bu doğrultuda takım üyelerinin iletişim ve liderlik yeteneklerini geliştirmeyi amaçlar.

Detaylar